Wypoczywając na Podhalu mamy do dyspozycji różnorodne atrakcje. Chętnie zwiedzamy, poznajemy tradycje i kulturę, wędrujemy, a zimą jeździmy na nartach i łyżwach. Kiedy tylko pogoda dopisuje, staramy się jak najwięcej czasu spędzać na powietrzu. Chcemy przecież chłonąć klimat, charakterystyczną atmosferę i nacieszyć wzrok krajobrazami. Wszystkim, którzy uwielbiają aktywność polecamy skorzystać z oferty – rowerów elektrycznych BIKEDOO Zakopane.

Wycieczka pełna pozytywnych wrażeń

Jazda na rowerze ma wiele zalet. Korzystnie wpływa na nasze zdrowie fizyczne i psychiczne. Dzięki niej wzmacniamy mięśnie, dotleniamy organizm, możemy się zrelaksować, odreagować stres. Pokonywanie górskich terenów to ciekawe doświadczenie – poznajemy malownicze zakątki, docieramy do miejsc, które do tej pory były nieznane, obserwujemy piękno natury z nieco innej perspektywy. Jednak wiadomo, że jazda taka wymaga nieco kondycji.

Czasem, z różnych przyczyn nie możemy pozwolić sobie na zbyt duży wysiłek lub po prostu nie zamierzamy się przemęczać. W takich sytuacjach doskonałym wyborem jest rower elektryczny. Zakopane, jako miasto dbające o turystów nie rozczaruje miłośników dwóch kółek. Na jego terenie znajdują się wypożyczalnie tych pojazdów.

E-rower wyposażony jest w napęd elektryczny, który stanowi świetne udogodnienie i wspomaga cyklistę. Warto dodać, że nie wyręcza go całkowicie, ponieważ bez pedałowania daleko nie zajedzie. „Elektryki”, jak często nazywa się te jednoślady, są alternatywą dla klasycznych rowerów. Nie sposób nie dostrzec ich mocnych stron. Pozwalają pokonać trudne odcinki nawet niedoświadczonym cyklistom. Dzięki tym wynalazkom nie trzeba rezygnować z aktywności fizycznej i martwić się o to, że zabraknie sił, by dotrzeć do celu wycieczki.

Planując urlop w górach należy wziąć pod uwagę przejażdżki rowerowe. Są one rewelacyjnym pomysłem np. na rodzinny wypoczynek. Każda okazja jest dobra, by pokazać dzieciom uroki Podhala, piękno przyrody, zachęcić do przebywania na świeżym, rześkim powietrzu. Wycieczki na e-rowerach przypadną do gustu młodszym i starszym, tym, którzy uwielbiają wysiłek i tym nieco bardziej leniwym.