Masz ogromną miłość do natury i marzysz o odkryciu uroków Gorców?

Zakątku pełnego przyrodniczych skarbów. Jeśli takie są Twoje pragnienia, Brama w Gorce to miejsce, które powinno znaleźć się na Twojej liście nieodkrytych skarbów.

To wyjątkowa perła Podhala, usytuowana w malowniczym Nowym Targu, gdzie odnajdziesz niezapomniane doświadczenia i mnóstwo atrakcji dla miłośników natury i aktywnego wypoczynku.

Głównym punktem Twojej wyprawy będzie urzekająca ścieżka koronami drzew

Wędrując po jej magicznych szlakach, zanurzysz się w pięknie lasu i zyskasz perspektywę, której dotąd nie doświadczyłeś – odnajdziesz tutaj spokój i bliskość z naturą, która zapiera dech w piersiach.

W Bramie w Gorce spotkasz również pawilon edukacyjny

w którym przybliżone zostaną Ci tajniki lokalnej flory i fauny. Dowiesz się o unikalnych gatunkach roślin i zwierząt, a eksperci dzielący swoją wiedzę z pasją sprawią, że zrozumiesz, jak ważne jest zachowanie równowagi w przyrodzie.

Jeśli zawsze marzyłeś o odkrywaniu podziemnych tajemnic, tunel podziemny będzie idealnym miejscem do spełnienia tych pragnień.

Przejdź przez mroczne zakamarki podziemi i poczuj dreszcz emocji, jakiego nigdy wcześniej nie doświadczyłeś.

Brama w Gorce nie zapomina także o najmłodszych odkrywcach.

Przygotowany specjalnie dla nich leśny plac zabaw pozwoli dzieciom uwolnić kreatywność i połączyć się z naturą w najczystszej postaci

to niezapomniane doświadczenie dla każdego malucha, który na własne oczy zobaczy, jak wspaniała jest przyroda.

W trakcie wycieczki nie zapomnij odpocząć i cieszyć się chwilą w jednej z leśnych kawiarni.

W otoczeniu zieleni i śpiewu ptaków poczujesz błogą harmonię, a wyjątkowe smaki lokalnych przysmaków będą doskonałym dopełnieniem Twojego relaksu.

Brama w Gorce to magiczne miejsce pełne niesamowitych wrażeń, które pozostawią trwały ślad w Twoim sercu. Wyrusz na tę przygodę i pozwól sobie na zatracenie się w urodzie natury, która tu odkryje przed Tobą swoje najpiękniejsze oblicze.