Zakopane

KULIGI

Przejażdżki saniami konnymi i wieczorne kuligi w Zakoapnem z pochodniami, często zakończone ogniskiem z pieczeniem kiełbasek to bardzo popularna zimowa atrakcja w każdej górskiej miejscowości. Zakopane nie ma niestety przygotowanej trasy, na której sanie konne mogłyby się swobodnie poruszać nie przeszkadzając samochodom, ani tym bardziej pieszym. Organizatorzy kuligów i sami fiakrzy co roku stają przed dylematem – czy łamiąc przepisy wjechać na chodnik, gdzie zwykle leży sporo śniegu; czy męczyć konie i odbierać przyjemność pasażerom jadąc zwykle pozbawioną śniegu ulicą. Polecamy Doline Kościeliska i Doline Chochołowską na organizacje kuligów w Zakopanem. Wyróżniająca się w oferta dostępna na www.kuligi.pl .


PRZEJAŻDŻKI SANIAMI I DOROŻKAMI KONNYMI

Tego zmartwienia nie mają górale wożący Gości sankami w Dolinie Kościeliskiej czy Dolinie Chochołowskiej, ponieważ na terenie TPN dróg nie posypuje się środkami przyśpieszającymi topnienie śniegu i zwykle panują tam idealne warunki do jazdy saniami konnymi.
Mam nadzieję, że w najbliższym czasie nasze miasto wyznaczy trasę kuligową, tak jak wyznacza się trasy rowerowe, tworząc w ten sposób kolejną atrakcję turystyczną Zakopanego… Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą przejażdżek saniami konnymi organizowanych na konkretne życzenie Klienta, w wybranym przez niego miejscu, dniu i godzinie – kuligi w Zakopanem –– www.chocholowska.pl .

KUP KULIG W ZAKOPANEM ONLINE
Firmy