Tatra Przygoda – Integracja dla Grup w Zakopanem

Najlepsze atrakcje w górach? Tylko z tatraprzygoda.pl!
W mieście pod Giewontem nikt się nie nudzi. Atrakcji tam pod dostatkiem. Planując wypoczynek warto zastanowić się, które z nich szczególnie nas ucieszą i sprawią nam najwięcej frajdy. Doskonałym pomysłem jest skorzystanie z doświadczonej firmy, która na temat udanego relaksu na Podhalu wie wszystko i pomoże nam tak zaplanować wizytę w górach, by po powrocie do domu nie mieć poczucia, że zmarnowaliśmy czas.

Ogromnym uznaniem cieszy się firma tatraprzygoda.pl. Posiada niezwykle bogatą ofertę. Gwarantuje moc atrakcji latem i zimą, w ciągu dnia i po zmroku. Każdy wybierze coś, co go zaciekawi i umili mu relaks w Zakopanem.

Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na proponowane formy aktywności. Uwielbiane przez turystów są np. wyprawy na rowerach, skuterach śnieżnych, czy quadach, podczas których docieramy w wiele malowniczych zakątków i poznajemy górski świat z nieco innej perspektywy. Moc pozytywnych wrażeń wywołuje także udział w spływie drewnianymi tratwami do Szczawnicy. Niesamowitą przygodą jest Hydrospeed – spływ w piankach i kaskach po Dunajcu. Atrakcja ta daje solidną porcję adrenaliny, a przy tym radości. Mnóstwo emocji dostarczy skok spadochronowy w tandemie. Znajdując się wysoko nad Tatrami z łatwością zapominamy o codziennych sprawach, troskach i czujemy, co znaczy relaks. Bajeczne widoki można też podziwiać z pokładu samolotu. Półgodzinna podróż w przestworzach jest nie lada atrakcją i przeżyciem!

W ofercie tatraprzygoda.pl znajduje się także Archery Games – nowoczesna forma łucznictwa. Rywalizacja tego typu w przeuroczym miejscu, wśród tatrzańskiej przyrody, to rewelacyjne doświadczenie i super pomysł na integrację grupy. Podobnie jak np. gra terenowa – Skarby. Niemałym zainteresowaniem może poszczycić się Bubble Football – czyli futbol na wesoło. Podczas gry zawodnicy zamknięci są w przezroczystych kulach. Zabawa jest fantastyczna. Warto się o tym przekonać.

Tatraprzygoda.pl proponuje też kilkudniowe wyjazdy integracyjne. W cenie noclegi, wyżywienie i różnorodne atrakcje. Takie pakiety są wygodą opcją, nie musimy poświęcać czasu na planowanie wypoczynku, solidna firma zrobi to za nas!

Nie można zapominać o biesiadach z góralami. Firma proponuje rozmaite opcje, m.in. Góralskie Śpasy, Góralskie Bajania, czy imprezę z cateringiem przy ognisku. Będąc na Podhalu warto przecież osobiście sprawdzić, czy mieszkańcy regionu rzeczywiście są tak rozrywkowi, jak się mówi. Tańce, śpiewy, konkursy, opowieści gawędziarza, asysta zbójników, pyszne smakołyki – uśmiech nie zniknie z twarzy nawet na chwilę.