Zakopane - wycieczki 1 dniowe

Wycieczki autokarowe

Autokarowe wycieczki 1 dniowe z Zakopanego organizowane są przez cały rok, ale podczas letnich wakacji oferta wycieczek jednodniowych jest największa. Moim zdaniem każdy znajdzie ciekawą wycieczkę dla siebie:

 


Dodatkowe informacje

  • wycieczki 1 dniowe z Zakopanego na Słowacjęrodziny z dziećmi (w każdym wieku) na pewno zainteresuje wycieczka do Tatralandi – największego parku wodnego w Europie Środkowej. Turyści aktywni, lubiący piesze wycieczki, powinni rozważyć wyjazd do malowniczego Parku Narodowego SŁOWACKI RAJ. Osobom zainteresowanym historią, lubiącym zwiedzać zabytki polecam wycieczki na Słowacki Spisz oraz bardzo popularną wycieczkę Dookoła Tatr. Wycieczki w Tatry Wysokie, w których programie jest zwiedzanie Jaskini Bielskiej i wyjazd kolejką pod (lub na) Łomnicki Szczyt (drugi co do wysokości szczyt w Tatrach) to wycieczki, które polecić mogę każdemu – i dorosłym i rodzinom z dziećmi.
  • Turystom, którym nie straszne są długie podróże (te wycieczki odradzamy rodzinom z małymi dziećmi) polecam weekendową wycieczkę z Zakopanego do Pragi oraz 24 godzinne wycieczki z Zakopanego do Wiednia i do Budapesztu.
  • W programie wycieczek 1 dniowych organizowanych z Zakopanego nie zabrakło oczywiście wycieczek krajowych – najpopularniejsze są wycieczki na Spływ Przełomem Dunajca, do Krakowa i Wieliczki, do Oświęcimia i Wadowic (dla starszych turystów) oraz do Parku Dinozaurów (dla najmłodszych).

Szczegółowy opis oraz ceny wszystkich wymienionych wycieczek 1 dniowych z Zakopanego znajdziecie Państwo na stronie www.wycieczkijednodniowe.pl

Firmy