Wypożyczalnia i Wycieczki

Rakiety śnieżne Zakopane

Rakiety śnieżne w Zakopanem to jedna z najpopularniejszych, zimowych atrakcji. To także gotowy pomysł na niezapomniany dzień pełen przygód w górach, bo rakiety śnieżne to przede wszystkim prawdziwa wolność! Wystarczy założyć na swoje buty rakiety śnieżne by nagle móc dotrzeć i zwiedzić najpiękniejsze miejsca w górach, które zimą normalnie są dla człowieka niedostępne…

Ale pamiętaj, że są zwykłe rakiety śnieżne i są EVVO! Buty śnieżne EVVO to prawdziwa śnieżna rEVVOlucja. Całe są elastyczne i dostosowują się byś mógł chodzić swoim naturalnym krokiem. Ich podeszwa została zaprojektowana przy współpracy z Michelin dla maksymalnej przyczepności i stabilności, dzięki czemu w rakietach śnieżnych EVVO możesz chodzić po głębokim śniegu a także biegać i skakać – również po lodzie, kamieniach czy trawie.


Wypożyczalnia rakiet śnieżnych EVVO w Zakopanem znajduje się w samym centrum – wypożycz je samemu, z przyjaciółmi lub rodziną i odkrywajcie nowe, dzikie zakątki Podhala ciesząc się pięknymi widokami.

Organizowane są także wycieczki na rakietach śnieżnych z Przewodnikiem. W trakcie takiej wycieczki przewidziana jest także przerwa na ciepły poczęstunek przy ognisku.