Zakopane, gdzie zjeść tanio i dobrze?

Nikogo już nie dziwi, że Zakopane to największa i najbardziej popularna miejscowość turystyczna w Polsce. Leży bezpośrednio w otoczeniu Tatr, więc można się tu przez cały rok cieszyć pięknymi widokami na góry. W ciągu całego roku przybywa tu mnóstwo turystów, nie tylko z Polski, ale z całego świata.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie, w każdym wieku. Zaczynając od szlaków, po atrakcje dla dzieci przez restauracje. Przed wyjazdem warto poszukać miejsc, w których warto zjeść coś dobrego. Sprawdź – Zakopane, gdzie zjeść tanio i dobrze?

Gdzie znaleźć restaurację z dobrym jedzeniem w przystępnej cenie?

Restauracja Kiełbasa House & Grill to miejsce bardzo klimatyczne, w którym można poczuć się jak w góralskiej rodzinie. Skosztujesz tu prawdziwych lokalnych przysmaków

Restauracja znajduje się na najpopularniejszej ulicy w Zakopanem. Zgadniesz na jakiej? Tak, chodzi o Krupówki. A dokładniej w ich środkowej części. Łatwo tu trafić. Z ulicy przywiedzie Was unoszący się wokół zapach skwierczącej na grillu kiełbasy!

Menu Restauracja Kiełbasa House & Grill

W tym miejscu rządzi kiełbasa! Oprócz tej klasycznej możesz spróbować tu kiełbasy białej, z dodatkiem baraniny, chrupiących kabanosów oraz swojskiej kaszanki. Wszystkie produkty są najpierw wrzucane na ruszt i wypiekane według uznania Gości. W tej restauracji kiełbasę serwuje się w chrupiącej bułce, którą przed podaniem również przypieka się na grillu. Dzięki temu posiłek możesz zjeść wewnątrz lub zabrać kiełbasę wygodnie na wynos.

 Kiełbasa dobrze smakuje solo ale z dodatkami jeszcze lepiej! Do wyboru: chrupiące sałaty, grillowane warzywa, sery i boczek, a na ugaszenie pragnienia można zamówić retro oranżadę. Kiełbasa również wyśmienicie smakuje z  sosami – ketchup, musztarda, autorski sos – co wybierzesz?

Wszystkie produkty są świeże, restaurację zaopatrują codziennie lokalni dostawcy. Jeśli chodzi o kiełbasy są dostarczane do restauracji z rodzinnej wędzarni z Podhala. Tak są wyrabiane tradycyjnie. W ich składzie znajdziesz jedynie mięso oraz przyprawy, a całość jest delikatnie wędzona dymem z drewna bukowego. To dlatego te kiełbasy są tak pyszne i wyjątkowe!

Zakopane, gdzie zjeść tanio i dobrze?

Odwiedź stronę i poznaj szczegóły – Restauracja Kiełbasa House & Grill