Zakopane, gdzie zjeść tanio i dobrze?

Nikogo już nie dziwi, że Zakopane to największa i najbardziej popularna miejscowość turystyczna w Polsce. Leży bezpośrednio w otoczeniu Tatr, więc można się tu przez cały rok cieszyć pięknymi widokami na góry. W ciągu całego roku przybywa tu mnóstwo turystów, nie tylko z Polski, ale z całego świata.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie, w każdym wieku. Zaczynając od szlaków, po atrakcje dla dzieci a kończąc na restauracjach. Przed wyjazdem warto poszukać miejsc, w których warto zjeść coś dobrego. Sprawdź – Zakopane, gdzie zjeść tanio i dobrze?

Gdzie znaleźć restaurację z dobrym jedzeniem w przystępnej cenie?

Bistro Schronisko Krupówki to bardzo klimatyczne miejsce, w którym można poczuć się jak w górach. Skosztujesz tu nie tylko prawdziwych lokalnych przysmaków, ale również dobrej górskiej kuchni.

Restauracja znajduje się na najpopularniejszej ulicy w Zakopanem. Zgadniesz na jakiej? Tak, chodzi o Krupówki. A dokładniej w ich środkowej części. Łatwo tu trafić. Z ulicy przywiedzie Was unoszący się wokół zapach smakowitej kuchni!

Menu Restauracja Schronisko Krupówki

W tym miejscu rządzi Schabowy Konkretny! Duży kotlet z podhalańskiej wieprzowiny smażony na tradycyjnym smalcu idealny po długiej wędrówce. Ten największy i najlepszy schabowy w mieście z ziemniakami i zestawem surówek kosztuje tutaj zaledwie 28 zł!

Schabowy Konkretny ze Schroniska Krupówki to duży kotlet z podhalańskiej wieprzowiny smażony na tradycyjnym smalcu.
Schabowy Konkretny ze Schroniska Krupówki to duży kotlet z podhalańskiej wieprzowiny smażony na tradycyjnym smalcu.

Możesz tu również spróbować najlepszej podhalańskiej kiełbasy, którą w Schronisku Krupówki podaje się w chrupiącej bułce z sosem z 5 schronisk. Ten pyszny góralski przysmak wędzony drewnem bukowym od lokalnego masarza zachwyca gabarytem. Kiełbasa dostarczana jest do restauracji z rodzinnej wędzarni z Podhala, gdzie wyrabiana jest tradycyjnie według prawdziwej rodzinnej receptury. Kiełbasa z grilla prosto ze Skrzypnego z sosem z 5 SCHRONISK to wydatek rzędu 27 zł

Naleśniki z twarogiem i musem jagodowym w Schronisku Krupówki kosztują tylko 19 zł. To danie jest idealne dla tych, którzy lubią lekkie i zdrowe smaki.

Pysznie, niedrogo i do syta

Każde danie możesz zjeść wewnątrz lub zabrać  wygodnie na wynos. Wszystkie produkty w restauracji są świeże, a kuchnie zaopatrują codziennie lokalni dostawcy.