4 pory roku w Zakopanem – atrakcje 

W lecie w Zakopanem znajdziesz mnóstwo atrakcji. Ale co w przypadku chłodniejszych dni? Jakie atrakcje Zakopane jesienią i zimą warto odwiedzić? Odpowiedzi znajdziesz w tym artykule. 

Atrakcje wiosną Zakopane

Wiosna to piękny czas w Zakopanem. Przyroda budzi się do życia. Tłumy turystów ściągają głównie do Dolin, aby zobaczyć pierwsze krokusy. A co zrobić, kiedy jesteś zmęczony po górskich wędrówkach i szukasz chwili wytchnienia?

Polecamy hulajnogi elektryczne! To świetna atrakcja dla całej rodziny, dużo dobrej zabawy i miło spędzony czas na świeżym powietrzu. Mnóstwo śmiechu i radości. To także dobra alternatywa dla zwiedzania Zakopanego pieszo lub samochodem.

Zarezerwuj tutaj :

Hulajnogi elektryczne

 

Atrakcje Zakopane latem

W lecie Zakopane oferuje sporo atrakcji dla całej rodziny. Można się wybrać na szlaki górskie, zrelaksować na termach czy pospacerować po Krupówkach. Jeśli jednak szukasz mocniejszych wrażeń polecamy Paintball. To świetna atrakcja Zakopanego dla całej rodziny. Ze względu na dobór specjalnego sprzętu, w zabawie mogą wziąć udział również dzieci. 

Zarezerwuj tu: 

Paintball

Atrakcje jesienią w Zakopanem

Góry to świetny wybór o każdej porze roku. Widoki na Tatry zachwycają niezależnie od tego, czy to jesień, czy zima. Jesienne wędrówki mają w sobie jednak coś szczególnego. Jeśli jesteś ciekaw, dlaczego warto wybrać się w góry po sezonie letnim – czytaj dalej!

Unikniesz tłumów

Jesień w Zakopanem- w sezonie tak zwanym wysokim, czyli latem – Tatry przyciągają mnóstwo Polaków. Liczne atrakcje, góry oraz atmosfera sprawiają, że do Zakopanego przyjeżdża sporo turystów z całej Polski ale również z zagranicy. Latem w Tatrach, zwłaszcza w bardziej popularnych miejscach mówiąc wprost – może być tłoczno. Jednak jesienią kończą się wakacje i urlopy, Zakopane i okolice wyludniają się. To dla miłośników relaksu w ciszy i spokoju jest wielką zaletą.

Kolej na Gubałówkę jesienią

Wjazd na Gubałówkę nie trwa długo. Jedynie ok. 4 minuty. Dzięki temu szybko można stanąć na szczycie Gubałówki i napawać się niesamowitymi widokami na Tatry oraz całe Podhale. 

Atrakcje jesienią Zakopane

Jeśli jednak chcesz bardziej poszaleć i szukasz atrakcji pełnych adrenaliny, świetnym rozwiązaniem będzie jesienna wyprawa na quady lub buggy. To prawdziwa górska przygoda ze wspaniałymi widokami na Tatry! Trasa wycieczki to typowo górskie tereny, drogi szutrowe i leśne trakty. Czeka na Ciebie sporo zjazdów i podjazdów oraz piękne widokowe polany. Na pewno nie będziesz się nudzić. Na taką wyprawę można zabrać również dzieci. Dzięki temu zyskujemy wspaniałe atrakcje Zakopanego dla całej rodziny!

Rezerwacji można dokonać tu: 

Buggy

Quady

Atrakcje Zakopane zimą

Zima przyciąga miłośników białego szaleństwa. Do Zakopanego przyjeżdża sporo osób na narty, biegówki czy wędrówki górskie. Również i tu mamy propozycję atrakcji dla całej rodziny. Mianowicie – skutery śnieżne. Dzięki nim można dotrzeć do miejsc w zimie niedostępnych dla turystów. Dzikie tereny, adrenalina, prędkość – przyciągają coraz większą ilość chętnych, którzy chcą spróbować swoich sił na tych pokaźnych maszynach.

Kolejną atrakcją Zakopanego są zabawy na śniegu dla całej rodziny – czyli Snow Zabawa. Możesz pojeździć na zimowym bananie, pontonie czy różnych dmuchańcach ciągniętych za skuterami śnieżnymi. Gwarantujemy, że ta atrakcja Zakopanego przypadnie Wam do gustu! 

Zarezerwuj tu:

Skutery śnieżne

Snow Zabawa

Wiele osób wybiera Zakopane na wypoczynek. Niezależnie od tego czy jest to dokładnie zaplanowany, czy też spontaniczny wyjazd każdy znajdzie atrakcje Zakopane dla siebie. Niezależnie od tego jaka jest pogoda czy pora roku. Wyjazd z dziećmi to także bardzo dobry pomysł. Atrakcje w Zakopanem są bardzo liczne i cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno wśród najmłodszych, jak i dorosłych.