Późna kolacja w Zakopanem dla nocnych Marków

Kto nie lubi odkrywać klimatyczne zakątki Zakopanego z dobrym jedzeniem? A jeszcze lepiej, kiedy nikt z lokalu nie wygania w granicach godziny 22:00. Tak, tak, znajdziesz lokale, które serwują pyszne jedzenie późnym wieczorem Zakopane. Chociaż jest ich niewiele, warto szukać i wybierać te najlepsze restauracje, które są otwarte do późna!

Restauracja Kiełbasa House & Grill
Jedzenie późnym wieczorem Zakopane

Tutaj poczujesz się dobrze. Przytulne wnętrze zaprasza do środka. Restauracja jest czynna CODZIENNIE do godziny 2:00 w nocy! Jeśli zatem lubisz posiedzieć dłużej lub uwielbiasz wieczorne jedzenie – spodoba Ci się tu. 

Menu Restauracji Kiełbasa House & Grill

Menu to istna wariacja z kiełbasą w roli głównej, którą uwielbia większość Polaków. Znajdziesz tu między innymi: kiełbasę klasyczną, białą, kiełbasę z dodatkiem baraniny, chrupiące kabanosy oraz swojską kaszankę. 

Wszystkie produkty są świeże. Właściciel restauracji zamawia je od lokalnych dostawców. Kiełbasy są dostarczane codziennie z rodzinnej manufaktury, gdzie receptury od lat przekazuje są z pokolenia na pokolenie i z ojca na syna. Skład kiełbas jest naturalny, bez dodatku niepotrzebnej chemii i konserwantów. W środku znajdziesz jedynie przyprawy oraz mięso, które jest wędzone dymem z drewna bukowego. 

Kiełbasy są przygotowywane na otwartym grillu, który znajduje się w centrum lokalu. Dzięki temu możesz podglądać jak Twoja kiełbasa jest przygotowywana.

Kiełbasa smakuje najlepiej z dodatkami – do wyboru: sałatki, grillowane warzywa i orzeźwiające napoje, boczek, ciągnący ser z grilla oraz sosy. 

Jedzenie późnym wieczorem – gdzie?

Lokal znajdziesz w samym sercu Zakopanego – na Krupówkach, a dokładnie w ich środkowej części. Łatwo do niego trafić. Na pewno nie przeoczysz cudownego zapachu grillowanej kiełbasy, który unosi się wokół restauracji.

Odwiedź stronę i poznaj szczegóły – Restauracja Kiełbasa House & Grill