Bikedoo – Rowery Elektryczne

Bikedoo – wypożyczalnia rowerów elektrycznych w Zakopanem

Uwielbiasz wycieczki rowerowe, ale uważasz, że pokonywanie górskich terenów jest zbyt trudnym zadaniem dla Ciebie, ponieważ nie posiadasz super kondycji? Teraz to nie problem! Zamień tradycyjny jednoślad na nowoczesny rower elektryczny i ciesz się przejażdżką. Poznawaj malownicze zakątki, bądź blisko przyrody, spędzaj czas na świeżym powietrzu i napawaj się niesamowitą atmosferą regionu, w którym jesteś.

Zapraszamy do skorzystania z usług Bikedoo – wypożyczalni rowerów w Zakopanem, która oferuje solidne, sprawdzone pojazdy wyprodukowane przez najlepsze marki. Obsługa pomoże wybrać najdoskonalszą, dostosowaną do Twych oczekiwań trasę. Niezależnie od tego, czy zamierzasz zwiedzać miasto, czy może wolisz oddalić się od niego i odkryć spokojne zakątki – znajdziesz wymarzona ścieżkę.

E-rowery są komfortowe i pozwalają dotrzeć w wiele ciekawych miejsc. Docenią je wszyscy, którzy będąc w Tatrach stawiają na aktywność, potrzebują atrakcji na najwyższym poziomie i chcą zabrać do domu masę miłych wspomnień z podróży.

ZAREZERWUJ TERAZ