Wyprawa na rakietach śnieżnych

Zimowa przygoda

Marzysz o niezapomnianej zimowej przygodzie w górach? Co powiesz na wycieczkę na rakietach śnieżnych w Zakopanem. Świetna zabawa, relaksująca cisza i bliskość natury  — gwarantowane!

Chcesz się przenieść w miejsce, gdzie zachwycisz się przyrodą i niezwykłymi zimowymi widokami? Zastanawiasz się, czy w Tatrach znajdziesz zakątki bez tłumów na szlaku i hałasu? Zimowe wycieczki na rakietach śnieżnych to doskonałe rozwiązanie. Gdzie się wybrać? Wyprawy organizowane przez przewodników mieszkających w górach i znających prawie każdy zakątek Zakopanego to najlepsza propozycja. 

Wycieczka na rakietach śnieżnych to doskonały sposób na aktywne spędzenie czasu na świeżym powietrzu,  podziwianie pięknych widoków i dotarcie do miejsc, gdzie nie docierają inni turyści. Rakiety śnieżne EVVO to specjalne buty, które pozwalają Ci chodzić po głębokim śniegu bez zapadania się.  Frajda stąpania po śnieżnych zaspach zupełnie Cię pochłonie. Nie potrzebujesz żadnego doświadczenia ani specjalnego sprzętu, wystarczy chęć zabawy i odkrywania magicznych miejsc w górach.

Możesz się wybrać wycieczkę z przewodnikiem po skrzypiącym śniegu z Butorowego Wierchu na przepiękną górską polanę Mietłówka, gdzie rozpościera się piękny widok na Tatry i Zakopane. W trakcie wycieczki przewidziana jest także chwila na odpoczynek i prawdziwy góralski poczęstunek przy ognisku. Wyprawa w dzień czy wieczorem — sam zdecyduj!

Jeśli zależy Ci na integracji grup — wycieczka na rakietach śnieżnych zawiera wszystko, czym w górach zachwyci się grupa — piękne widoki, dobrą zabawę, bliskość natury i czas spędzony razem!

W cenie wycieczki na rakietach śnieżnych każdy Uczestnik otrzymuje: rakiety śnieżne i kijki (a w przypadku wypraw wieczornych także czołówkę).


Wyprawa na rakietach śnieżnych

Innowacyjne rakiety śnieżne marki EVVO pozwalają spacerować po głębokim śniegu, żwirze, kamieniach i potokach. Są lekkie i wyprofilowane specjalnie tak, by nic Was nie zatrzymało. Nawet dzieci nie narzekają, że jest im ciężko!

Zimowa wycieczka na rakietach śnieżnych to wyjątkowy pomysł na rodzinny wypad. Eventy połączone z wyprawą na skuterach śnieżnych, akcją lawinową z Ratownikami TOPR, biesiadą z Góralami przy ognisku — każdy znajdzie coś dla siebie. Zarezerwujcie już dziś i poczujcie odkrywanie gór jak dzieci!