Zakopane

Sale Zabaw dla Dzieci

Zakopane to miasto atrakcji dla dzieci, także tych dla najmłodszych. Olbrzymim zainteresowaniem cieszą się sale zabaw zlokalizowane, jako atrakcje pod dachem w Zakopanem, gdzie od rana do wieczora, siedem dni w tygodniu, o każdej porze roku dzieci ciekawie spędzają czas. Takie sale zabaw znajdują sie w Zakopanem na Krupówkach w Centrum Zakopane. Najlpesza sala zabaw to Park Janosika, polecamy.


Nowoczesne bajkolandy zaprojektowane zostały przez specjalistów, którzy zadbali o to, by były bezpieczne, kolorowe i odpowiednio wyposażone. Atmosfera, jaka w nich panuje jest niezwykle przyjazna. Rodzice chętnie odwiedzają je wraz ze swoimi pociechami, wiedząc, że czeka tam na nie wiele ciekawostek, rozrywek i aktywności. Bawialnie gwarantują wyśmienite warunki do wszelkich szaleństw. Do dyspozycji dzieci są m.in. trampoliny, baseny z piłeczkami, zjeżdżalnie, labirynty, tory przeszkód, wielkie dmuchańce, czy interaktywne gry. Poprzez liczne atrakcje dzieci mogą poprawiać swoją sprawność fizyczną oraz rozwijać wyobraźnię. Cenne jest także to, że mają okazję do poznania nowych kolegów. Wspólne zabawy integrują, pokazują czym jest działanie w grupie i uczą pewnych zasad.
Na terenie bajkolandów znajdują się kawiarenki, gdzie serwowane są zdrowe przekąski, desery, świeżo wyciskane soki. Opiekunowie maluchów mogą skosztować wyśmienitej kawy i zrelaksować się w bardzo przytulnym miejscu, które na dodatek oferuje wyjątkowe widoki np. na górskie szczyty.

LETNIA ZABAWA – PLAC ZABAW DLA DZIECI Z DMUCHAŃCAMI W ZAKOPANEM:
15, 30 lub 60 min – Który bilet wybierasz?

Firmy