Rafting Zakopane

Spływ pontonowy

Jeśli Ty także lubisz aktywny wypoczynek, wodę i przygody, zdecydowanie warto zarezerwować jeden dzień podczas swojego pobytu w Zakopanem na… rafting w Pieninach!

Znakiem rozpoznawczym Pienin są oczywiście tradycyjne spływy na drewnianych tratwach. Osoby lubiące bardziej aktywne atrakcje, także mogą udać się na spływ, ale pontonowy.


Rafting pontonowy odbywa się przełomem rzeki Dunajec, która ma najniższy stopień w skali trudności, dzięki czemu udział w raftingu mogą wziąć już kilkuletnie dzieci. Na trasie spływu możecie jednak liczyć na kilka świetnych momentów, pełnych emocji.

Sportowe pontony mają od kilku do kilkunastu miejsc. Nad bezpieczeństwem całej grupy czuwa doświadczony instruktor. Każdy ponton wyposażony jest też w sprzęt do asekuracji i pasy bezpieczeństwa a Uczestnicy otrzymują kamizelki.

Rafting pontonami to duża dawka dobrej zabawy i piękny dzień spędzony blisko przyrody Pienin, która zaskakuje wyjątkowymi krajobrazami, które słyną z niepowtarzalnych formacji skalnych i bujnej roślinności.

ZAREZERWUJ TERAZ
Firmy