Zakopane tor lodowy na stadionie COS

Zakopane lodowiska - gdzie można pojeździć na łyżwach?

<<< powrót

Jazda na łyżwach to świetna forma rodzinnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Na łyżwach całkiem dobrze radzą sobie dzieci od 5go, 6go roku życia. Większość z nas, dorosłych, w dzieciństwie próbowała swoich sił na lodowisku warto więc teraz odświeżyć dawne umiejętności i pójść na łyżwy razem z dziećmi.
W Zakopanem, w sezonie 2013/2014 czynne są cztery lodowiska. Przy każdym działają wypożyczalnie łyżew. Nie wszystkie wypożyczalnie dysponują kaskami, więc warto zaopatrzyć się we własny kask idąc na lodowisko. Opłata za wstęp na lodowisko wynosi 7 - 10 zł za godzinę, koszt wypożyczenia łyżew jest podobny.

Lodowiska w Zakopanem - kilka słów o każdym:

LP Zakopane Atrakcje info- lodowiska w Zakopanem:
1TATRA ICE - dwa nowe lodowiska dogodnie położone w samym centrum Zakopanego - jedno na wysokości górnego wejścia na Krupówki, vis a vis Banku PKO BP, a drugie w pobliżu skrzyżowania ul. Kościuszki i Al. 3go Maja. Przy obu lodowiskach znajdują się wypożyczalnie łyżew.
Adres: Dolna i Górna Równia Krupowa; tel.: +48 783 200 008 ; www
2 TOR LODOWY i ślizgawka Centralnego Ośrodka Sportu: nowoczesny, pełnowymiarowy tor lodowy, na którym rozgrywane są światowej rangi zawody w łyżwiarstwie szybkim. W czasie treningów sportowych amatorom udostępniana jest tylko ślizgawka znajdująca się na placu pośrodku toru. W okresach, kiedy nie są planowane żadne imprezy amatorzy mogą rozkoszować się jazdą po całym, zwykle świetnie przygotowanym torze. Dodatkową atrakcją jest malownicze położenie lodowiska, z dala od ulicznego zgiełku.
Adres: Zakopane ul. Bronisława Czecha; tel.: 18 201 28 23
3Lodowisko DOMINO w centrum - lodowisko znajduje się na szkolnym boisku i w ciągu dnia obsługuje głównie uczniów zakopiańskich szkół.
Adres: ul. Grunwaldzka ; tel.: 18 201 72 66
4Ślizgawka w centrum rodzinnej rekreacji na Harendzie - niewielkie lodowisko położone u stóp stoków narciarskich Harenda, tuż przy szkole podstawowej. Bezpośrednie sąsiedztwo stoków narciarskich sprawia, że panuje tu przyjemna, sportowa atmosfera.
Adres: Zakopane Harenda; tel.: 18 20 256 80

Zdjęcia zakopiańskich lodowisk:

Copyright by www.altius.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Proszę nie kopiować bez zgody właściciela treści ani zdjęć!